Ponowna ocena roli prywatnych pracodawców w zapewnianiu ubezpieczenia zdrowotnego ad

W każdym marcu ankieta zadaje szczegółowe pytania dotyczące ubezpieczenia zdrowotnego w poprzednim roku. Uważaliśmy, że ludzie są ubezpieczeni, jeśli zgłosili jakiekolwiek ubezpieczenie zdrowotne, publiczne lub prywatne, w poprzednim roku. Ci, którzy byli objęci Medicaidem, Medicare, ubezpieczeniem wynikającym z byłej lub obecnej służby wojskowej, indyjskiej służby zdrowia lub różnych programów ubezpieczeniowych sponsorowanych przez poszczególne państwa, zostały zakwalifikowane jako otrzymujące ubezpieczenie rządowe. Dodaliśmy do tej standardowej definicji osób ubezpieczonych publicznie dodatkową grupę składającą się z pracowników rządowych, których pracodawca rządowy opłacił całość lub część składek na ubezpieczenie zdrowotne (i ich ubezpieczonych zależnych).
Uważaliśmy, że ludzie mają ubezpieczenie zdrowotne opłacane przez pracodawcę z sektora prywatnego tylko wtedy, gdy nie mieli publicznego zasięgu (jak tradycyjnie zdefiniowano) i byli objęci ubezpieczeniem od pozarządowego pracodawcy, który zapłacił całość lub część składek. Osoby uzależnione zostały sklasyfikowane zgodnie z kategoriami wprowadzonymi do badania aktualnej populacji od 1995 r., Które umożliwiają identyfikację ubezpieczającego. Osoby, które zgłosiły, że są objęte prywatnym planem osoby mieszkającej poza gospodarstwem domowym (tj. Osoba, która nie jest w badaniu bieżącej populacji) i które nie mogły być sklasyfikowane w jednej z wyżej opisanych grup, zostały uznane za mające prywatne ubezpieczenie opłacane przez pracodawcę . Osoby z prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym, które nie były opłacane ani przez prywatnego pracodawcę, ani przez rząd, uważano, że nabyły własne ubezpieczenie.
Szacunki populacji zostały uzyskane przy użyciu wag dostarczonych przez Biuro Spisu Ludności7, aby umożliwić ekstrapolację danych dla całej populacji USA, z uwzględnieniem czynników, takich jak złożony projekt doboru próby, niedostateczna wartość (pominięte mieszkania i osoby zagubione w gospodarstwach domowych) oraz niezdolność lub niedostępność jakiejkolwiek osoby w gospodarstwie domowym do wzięcia pod uwagę wzięto pod uwagę.8 Wyliczyliśmy 90 procent przedziałów ufności dla procentów za pomocą wzoru SE = . [(p (100-p) × b) / x], gdzie SE jest standardowym błędem , x to całkowita liczba osób, p to wartość procentowa, a b to wartość dostarczana przez Biuro Spisu Ludności dla oszacowania zmienności próbki.8 W liczbach bezwzględnych użyto formuły SE = . (ax2 + bx), gdzie a jest inną wartością z Biura Spisu Powszechnego dla oszacowania zmienności próbki.8 Błędy standardowe dla danych dla poszczególnych stanów zostały dodatkowo skorygowane przy użyciu parametrów właściwych dla danego stanu.Standardowe błędy różnicy między dwoma przykładowymi szacunkami zostały oszacowane z formułą SE = . (SE1 2 + SE2 2), gdzie SE1 i SE2 są standardowymi błędami w każdym oszacowaniu.8 Zgodnie z konwencjami Biura Spisu Ludności, uznaliśmy różnicę za istotną, jeżeli 90-procentowy przedział ufności nie zawierał wartości zero.
Wyniki
Rysunek 1. Rysunek 1. Klasyfikacja osób, które otrzymały główne świadczenia zdrowotne od prywatnych pracodawców w 1996 r. W 1996 r., Według naszej analizy danych z Bieżącej ankiety populacyjnej, 84,4 procent (90 procent przedziału ufności, 84,1 do 84,7 procent) ludności żyjącej w Stanach Zjednoczonych – łącznie 225,1 milionów ludzi (90 procent przedziału ufności, 224,3 miliona do 225,9 miliona) – zgłosiło posiadanie jakiejś formy ubezpieczenia zdrowotnego; 160,8 miliona (90 procent przedziału ufności, 160,1 miliona do 161,5 miliona) miało ubezpieczenie zdrowotne przez pracodawcę (jako ubezpieczający lub osoby pozostające na utrzymaniu)
[przypisy: Choroba Perthesa, dekstrometorfan, oprogramowanie stomatologiczne ]
[podobne: olej z wiesiolka, olejek z wiesiołka, omega kleszczów ]