Ponowna ocena roli prywatnych pracodawców w zapewnianiu ubezpieczenia zdrowotnego cd

Było także 69,0 milionów ludzi (90% przedział ufności, 68,4 milionów do 69,6 miliona), stanowiących 25,9% populacji (90% przedział ufności, 25,5 do 26,3%), którzy byli objęci jakąś formą tradycyjnego ubezpieczenia rządowego, w tym Medicare, Medicaid, ubezpieczenie zdrowotne związane ze służbą wojskową (Civil Health and Medical Program of Uniformed Services lub Civilian Health and Medical Program Veterans Affairs) lub ubezpieczenie zapewnione przez Indian Health Service. Spośród 160,8 miliona osób z ubezpieczeniem zapewnianym przez pracodawców, 11,3 miliona (90 procent przedziału ufności, 11,0 miliona do 11,6 miliona) również zostało objętych przez Medicare, 4,1 miliona (90 procent przedziału ufności, 3,9 miliona do 4,3 miliona) również zostało pokryte przez Medicaid , a 3,6 miliona (90 procent przedziału ufności, 3,5 miliona do 3,7 miliona) miało również ubezpieczenie powiązane z wojskiem. Zatem te 19,0 milionów osób (90% przedział ufności, 18,7 miliona do 19,3 miliona) nie zostało uznanych za główne ubezpieczenie zdrowotne od prywatnych pracodawców (rysunek 1). Pozostałe 141,8 milionów ludzi (90 procent przedziału ufności, 141,1 miliona do 142,5 miliona) otrzymało prywatne ubezpieczenie za pośrednictwem pracodawcy, nie otrzymując również tradycyjnego ubezpieczenia rządowego. W tej grupie 9,1 miliona pracowników lub osób na utrzymaniu (90 procent przedziału ufności, 8,9 miliona do 9,2 miliona) zgłosiło, że pracodawca nie wniósł żadnego wkładu w koszt planu ubezpieczenia dostarczonego przez pracodawcę, a zatem nie uznano go za otrzymującego ubezpieczenie zdrowotne opłacane przez pracodawcę. . Z tych 9,1 miliona osób 55,1 procent (90 procent przedziału ufności, 51,6 do 58,6 procent) pracowało dla pracodawcy zatrudniającego ponad 100 pracowników. Wśród pozostałych 132,7 miliona osób 22,2 miliona (90 procent przedziału ufności, 21,8 miliona do 22,6 miliona) otrzymało ubezpieczenie opłacone przez pracodawcę rządowego, a zatem nie zostały uznane za otrzymujące ubezpieczenie od pracodawców z sektora prywatnego. Ostatecznie, do pozostałych 110,5 miliona osób z ubezpieczeniem zdrowotnym opłacanym przez pracodawcę z sektora prywatnego, dodaliśmy 4,4 miliona osób (90 procent przedziału ufności, 4,2 miliona do 4,6 miliona), którzy byli objęci ubezpieczeniem na utrzymaniu osoby mieszkającej na zewnątrz. gospodarstwo domowe; konserwatywnie zakładaliśmy, że takie ubezpieczenie opłacił prywatny pracodawca. Tak więc najwyżej 43,1% populacji (90% przedział ufności, 42,7 do 43,5%) lub 114,9 mln osób (90-procentowy przedział ufności, 114,2 mln do 115,6 mln), zależało głównie od ubezpieczenia zdrowotnego opłacanego przez sektor prywatny pracodawców w 1996 r. (ryc. 1).
Rysunek 2. Rysunek 2. Rozkład rodzajów pokrycia ubezpieczenia według szacunków Biura Spisu i Agencji Polityki i Badań Ochrony Zdrowia (AHCPR) i zgodnie ze zrewidowanym systemem klasyfikacji. Census Bureau szacuje, że ubezpieczenie od pracodawcy obejmuje wszystkie osoby otrzymujące ubezpieczenie od pracodawcy. Ubezpieczenia rządowe obejmują wszystkie objęte ubezpieczeniem Medicare, Medicaid, plany ubezpieczenia wojskowego, sponsorowane przez państwo plany ubezpieczeniowe i indyjską służbę zdrowia. Do kategorii ubezpieczeń wykupionych przez klienta należą również osoby, które otrzymują ubezpieczenie państwowe
[patrz też: ambrisentan, Choroba Perthesa, bromazepam ]
[podobne: olx beagle, oparzenia pierwsza pomoc, operacja kręgosłupa szyjnego ]