Ponowna ocena roli prywatnych pracodawców w zapewnianiu ubezpieczenia zdrowotnego ad 6

Rosnące koszty opieki zdrowotnej spowodowały również, że niektórzy pracodawcy, którzy zawarli ubezpieczenie, zmniejszyli całkowity zasięg lub, częściej, zwiększyli składki pracowników, 14,15, co z kolei spowodowało spadek liczby pracowników o niskich zarobkach16. Analitycy również podkreśliła inne problemy związane z ubezpieczeniem zdrowotnym udzielanym przez pracodawcę, w tym regresywny charakter składek i zakłócenie ciągłości opieki wynikające ze zmian w planie opieki zdrowotnej oferowanym przez pracodawcę lub zmian w zatrudnieniu.37 Ponadto decyzje pracodawców dotyczące zdrowia opieka może być prowadzona bardziej w trosce o koszty niż w najlepszym interesie pracowników.3 Pewne zastrzeżenia dotyczą naszego badania. Zaklasyfikowaliśmy osoby, które jednocześnie były objęte tradycyjnym ubezpieczeniem rządowym, a także przez pracodawców z sektora prywatnego jako posiadające ubezpieczenie rządowe. Ponad połowa z nich była beneficjentami Medicare, dla których Medicare jest głównym płatnikiem18. Spośród 8 milionów osób z ubezpieczeniem Medicaid lub ubezpieczeniem związanym z wojskiem, które również otrzymało prywatne ubezpieczenie w 1996 r., Względne składki każdego rodzaju ubezpieczenia mogły się różnić. Zastanawialiśmy się również nad pracownikami, których pracodawca nie wniósł nic do składek ubezpieczeniowych jako osoby, które nabyły własne ubezpieczenie. Około 5 milionów takich osób miało ubezpieczenie przez dużych pracodawców. Chociaż ci pracodawcy nie wnieśli żadnego wkładu finansowego w składki na ubezpieczenie zdrowotne, mogli wynegocjować niższe składki i bardziej korzystne świadczenia, które uzyskaliby ich pracownicy, gdyby nabyli indywidualne ubezpieczenie od firm ubezpieczeniowych.
Podczas gdy te założenia mogły doprowadzić do zaniżenia roli prywatnych pracodawców w ubezpieczeniach zdrowotnych, przyjęliśmy kilka założeń, które miały tendencję do zawyżania ich roli. Najpierw przeznaczyliśmy wszystkie 4,4 miliona osób pozostających na utrzymaniu, otrzymujących ubezpieczenie poza gospodarstwem domowym, do kategorii osób objętych prywatnym ubezpieczeniem opłacanym przez pracodawcę. Po drugie, ponieważ badanie bieżącej populacji wykorzystuje dane zgłoszone przez ankietowanych, nasze szacunki dotyczące ubezpieczenia Medicaid i Medicare są niższe niż dane dotyczące rejestracji z Administracji Finansowania Opieki Zdrowotnej (HCFA); niektórzy ludzie, którzy są zapisani w tych programach, mogą nie wiedzieć o ich zasięgu.2 Na przykład w 1995 r. HCFA zgłosiło, że 37,3 miliona zarejestrowało się w Medicare i 36,2 miliona zarejestrowanych w Medicaid 19, podczas gdy w badaniu aktualnej populacji odnotowano 34,7 miliona osób otrzymujących Medicare i 31,9 miliona osób. milionów odbiorców Medicaid. 20 Wreszcie, ponieważ badanie bieżącej populacji nie wymaga od respondentów, których pracodawcy płacą tylko część składek, ile płacą pracodawcy, sklasyfikowaliśmy osoby otrzymujące ubezpieczenie opłacane przez pracodawcę, jeśli pracodawca wniósł jakąkolwiek dotację. Średnio jednak pracownicy sami płacili od 20 do 30 procent składek na ubezpieczenie zdrowotne w 1996 roku15
Należy również podkreślić inne ograniczenia badania aktualnej populacji. Chociaż respondenci są pytani o ich zasięg w całym ubiegłym roku, ich odpowiedzi mogą faktycznie odzwierciedlać zasięg w momencie przeprowadzania ankiety.21,22 Podobnie jak w przypadku wszystkich ankiet, błędy pobierania próbek i niedotrzymania połączenia występują w Bieżącej ankiecie populacyjnej
[przypisy: klimakterium, teosyal, noni ]
[przypisy: objawy raka pluc, objawy sm, objawy wirusa hiv ]