Ponowna ocena roli prywatnych pracodawców w zapewnianiu ubezpieczenia zdrowotnego ad 7

Niełatwe do oszacowania są błędy niedopasowania (np. Niezdolność respondentów do dokładnego przywoływania informacji, trudności z definicjami oraz błędy w gromadzeniu i przetwarzaniu danych). Podsumowując, mniej niż połowa ludności otrzymuje podstawowe ubezpieczenie zdrowotne za pośrednictwem prywatnych pracodawców. Większość osób w Stanach Zjednoczonych otrzymuje ubezpieczenie zapewnione lub zakupione przez rząd, opłacające własne ubezpieczenie lub nieubezpieczone. Obecne metody klasyfikacji ubezpieczeń zdrowotnych podkreślają rolę prywatnych pracodawców i mogą zachęcać rząd do oddawania prywatnym firmom niewłaściwej roli w podejmowaniu decyzji dotyczących opieki zdrowotnej. W związku z tym debaty na temat przyszłości naszego systemu opieki zdrowotnej (i tabele sporządzane przez Biuro ds. Spisu Powszechnego i AHCPR) powinny dokładniej odzwierciedlać stosunkowo ograniczoną rolę prywatnych pracodawców w zapewnianiu ubezpieczenia zdrowotnego.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Wspierane częściowo przez Stypendium ds. Badań nad medycyną ogólną (udzielenie pomocy medycznej i administracji zasobami 2D28 PE50018-04, dr Carrasquillo).
Author Affiliations
Z Oddziału Medycyny Ogólnej, Columbia-Presbyterian Medical Center, New York (OC); oraz Wydział Medycyny, Cambridge Hospital, Cambridge, Massachusetts i Harvard Medical School, Boston (DUH, SW, DHB).
Prośba o przedruk do Dr. Carrasquillo w Wydziale Medycyny Ogólnej, Columbia-Presbyterian Medical Center, PH 9 E., Rm. 105, 622 W. 168th St., Nowy Jork, NY 10032.
[hasła pokrewne: dekstran, nutrend, bromazepam ]
[patrz też: obliteracja, oct oka, odleżyny leczenie ]