Ponowna ocena roli prywatnych pracodawców w zapewnianiu ubezpieczenia zdrowotnego czesc 4

Z tych powodów łączna liczba kategorii Biura Spisu Ludności przekracza 100 procent.2 Szacunki AHCPR dotyczące ubezpieczenia zdrowotnego pochodzą z panelu dotyczącego wydatków na lekarstwa.5 Podobnie jak w przypadku Biura ds. Spisu Ludności, AHCPR uwzględnia w szacunkach ubezpieczenie od pracodawcy wszystkich osób otrzymujących ubezpieczenie od pracodawcy . Jednak szacunki AHCPR dotyczące ubezpieczenia rządowego wykluczają każdego, kto otrzymuje prywatne ubezpieczenie od pracodawcy lub który kupuje ubezpieczenie. Nasz zmieniony system klasyfikacji wyklucza z ubezpieczenia zdrowotnego opłacanego przez pracodawców tych, którzy otrzymują ubezpieczenie rządowe, takie jak Medicare, osoby zatrudnione przez rząd, oraz tych, których pracodawca nie płaci żadnej ze składek na ubezpieczenie zdrowotne. Korzystaliśmy z tych samych kategorii co Biuro ds. Spisu Powszechnego dla ubezpieczeń rządowych, a także dla tych, którzy otrzymują ubezpieczenie od pracodawcy rządowego. Ubezpieczenie własne obejmuje osoby, których pracodawca (prywatny lub rządowy) nie wniósł składki na ubezpieczenie, ale nie obejmuje tych, którzy otrzymują ubezpieczenie rządowe (takie jak Medicare i Medicaid). Łącznie 91,2 miliona osób (90 procent przedziału ufności, 90,6 miliona do 91,8 miliona), stanowiące 34,2 procent populacji (90 procent przedziału ufności, 33,8 do 34,6 procent), zostało objęte ubezpieczeniem, które zostało dostarczone lub zakupione przez rząd : 69,0 milionów z tradycyjnym zasięgiem publicznym plus 22,2 milionów pracowników i osób na utrzymaniu, których polisy ubezpieczeniowe opłacił pracodawca rządowy. Wśród pozostałych 7,1 procent (90 procent przedziału ufności, 6,8 do 7,6 procent) zakupiło własne ubezpieczenie zdrowotne, a 15,6 procent (90 procent przedziału ufności, 15,3 do 15,9 procent) było nieubezpieczonych. Na rycinie 2 przedstawiono niezależne szacunki ubezpieczeń zdrowotnych zapewnianych przez pracodawców i instytucje rządowe od Census Bureau2 i AHCPR, 5 zgodnie z tradycyjnym systemem klasyfikacji oraz szacunki oparte na naszym zmienionym systemie klasyfikacji.
Tabela 1. Tabela 1. Rodzaj ubezpieczenia zdrowotnego według płci, wieku i rasy lub grupy etnicznej. Tabela przedstawia status ubezpieczenia według płci, wieku i rasy lub grupy etnicznej. Kobiety i dziewczęta częściej otrzymywały ubezpieczenia rządowe i rzadziej niż mężczyźni i chłopcy mieli ubezpieczenie opłacane przez pracodawców z sektora prywatnego. Dorośli w wieku od 18 do 64 lat byli bardziej skłonni do posiadania prywatnego, opłacanego przez pracodawcę ubezpieczenia i znacznie rzadziej otrzymywali ubezpieczenia rządowe niż dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia. Praktycznie wszystkie osoby powyżej 64. roku życia zostały objęte ubezpieczeniem rządowym za pośrednictwem Medicare.
Wśród grup rasowych i etnicznych 43,7 procent czarnych (90 procent przedziału ufności, 42,2 do 45,2 procent) otrzymało ubezpieczenie od źródła rządowego, podczas gdy tylko 29,6 procent (90 procent przedziału ufności, 28,2 do 31,0 procent) było objęte prywatnym pracodawcą. płatny plan. Latynosi mieli niskie stawki prywatnego ubezpieczenia opłacanego przez pracodawcę, podobnie jak w przypadku czarnych, na poziomie 29,9 procent (90 procent przedziału ufności, 28,4 do 31,4 procent), ale mieli ubezpieczenie rządowe podobne do ubezpieczenia nie-latynoskiego na poziomie 31,6 procent (90 procent przedziału ufności, 30,1 do 33,1 procent). Czarni częściej niż Hispanicy otrzymywali tradycyjne ubezpieczenia rządowe (35,1% [90% przedział ufności, 33,7 do 36,5%]
[patrz też: Choroba Perthesa, hurtownia portfeli, klimakterium ]
[więcej w: opiekun osoby starszej, orteza na kolano, orzechy włoskie kalorie ]